VKomp

Webdesign:

Kdo není na internetu, jako by nebyl! A pokud nejste na sociální síti, tak podle některých neexistujete! Bez sociální sítě se dá v mnoha odvětvích obejít, ale podnikat a být bez webu, pokud necílíte jen na své sousedy, tak vám i teď uniká obrovské množství zákazníků.

Máme mnohaleté zkušenosti s tvorbou internetových prezentací a eshopů (vč. jejich provozování, takže máme zkušenosti i z druhé strany). Naším hlavním benefitem je, že stavíme weby na open source systémech, u eshopů se jedná o Prestashop, který na rozdíl od základní verze je patřičně vyladěný pro český trh, pro obyčejné prezentace firem a produktů používáme redakční systém Wordpress a na záležitosti, kde stačí starý dobrý statický web, vám nebudeme nutit dražší řešení.

Hned si řeknete, že používají cizí řešení, asi nebudeme tak schopní, ale vtip je v tom, že toto řešení má nejméně omezení a je modifikovatelné. U tzv. uzavřených systémů jste "obětí" jejich autorů, provozují je pouze na svých serverech, veškeré zásahy vám může do toho dělat jen autor, nikdo jiný, když potřebujete nějaké rozšíření, tak čekáte, až má čas někdo z programátorů a vlastně vám tem eshop nijak nepatří. V našem případě web hostujete klidně na svém serveru, můžete si jej dodatečně upravovat i sami a v případě rozšíření nejste závislí na tom, zdali dodavatel má znalosti účetního programu XYZ a dovede jej propojit s eshopem, už určitě existuje někdo, kdo má řešení hotové a hlavně otestované.

Co nabízíme

Ukázky našich prací

Naše práce si můžete prohlédnout pod tímto odkazem