VKomp

Ceník:

Webdesign

Vzdálená správa vašich webových stránek (např. údržba redakčního systému, u eshopů nastavování cenových pravidel, SEO optimalizace vašich textů, případně jejich formátování,...) - cena se odvijí od počtu nasmlouvaných hodin měsíčně, respektive míře společné spolupráce, v základu platí sazba 450 Kč / hod, při větším množství hodin hodinová sazba klesá.

E-shopy, cena individuálního designu + systému s instalací a konfigurací na vašem hostingu se pohybují od 7 000 Kč

Redakční systémy, cena designu + systému s instalací na váš hosting se pohybují od 3 000 Kč

Úpravy již existujcích webů a eshopů, cena se stanovuje dle rozsahu prací individuálně.

Chat na stránky pro komunikaci se zákazníkem (takové to okínko, co u některých eshopů vidíte v pravém dolním rohu), neomezený počet operátorů, pouze jednorázová platba, včetně implementace na stránky - 3 000 Kč (v případě, že se implementuje na web realizovaný mnou, sleva 500 Kč).

Narozdíl od konkurence naše webové projekty nejsou omezeny našim hostingem, kde nikomu nepovolíme jakýkoliv zásah do zdrojáků, u nás si klidně můžete následně dělat úpravy sami a hostovat, kde chcete. Open source používáme schválně, aby závislost na nás byla minimální. Mimo plateb za hosting už neplatíte další poplatky.

IT Outsourcing a sítě

Ceny se stanovují individuálně dle rozsahu prací, obecně platí hodinová sazba 450 Kč/h , v případě dlouhodobější spolupráce může být nižší

Servis HW/SW

Další práce na dotaz, toto je jen, co nejčastěji zákazníci chtějí.

**V případě, že zákazník akceptuje navržené řešení, tento poplatek se neplatí a stává se uhrazenou zálohou. V opačném případě slouží jako poplatek technikovi za jeho práci.

*** Bere se u zdravého PC, u zavirovaných nebo poškozených strojů může být vyšší. Je třeba buď dodat nebo zakoupit datový nosič.

Příplatky

Tyto příplatky se vztahují hlavně na práci u zákazníka mimo standardní čas a dopravu.

Nejsem plátce DPH.