VKomp

Ceník:

Webdesign

Vzdálená správa vašich webových stránek (např. pravidelná aktualizace textů se SEO optimalizací a úpravou grafiky, údržba redakčního systému, u eshopů nastavování cenových pravidel,...) - cena se odvijí od počtu nasmlouvaných hodin měsíčně, v základu platí sazba 450 Kč / hod, při větším množství hodin hodinová sazba klesá.

E-shopy, cena designu + systému s instalací na váš hosting se pohybují od 8 000 Kč

Redakční systémy, cena designu + systému s instalací na váš hosting se pohybují od 5 000 Kč

Úpravy již existujcích webů a eshopů, cena se stanovuje dle rozsahu prací individuálně.

Chat na stránky pro komunikaci se zákazníkem (takové to okínko, co u některých eshopů vidíte v pravém dolním rohu), neomezený počet operátorů, pouze jednorázová platba, včetně implementace na stránky - 3 000 Kč (v případě, že se implementuje na web realizovaný mnou, sleva 500 Kč).

Narozdíl od konkurence naše webové projekty nejsou omezeny našim hostingem, kde nikomu nepovolíme jakýkoliv zásah do zdrojáků, u nás si klidně můžete následně dělat úpravy sami a hostovat, kde chcete. Open source používáme schválně, aby závislost na nás byla minimální.

IT Outsourcing a sítě

Ceny se stanovují individuálně dle rozsahu prací, obecně platí hodinová sazba 450 Kč/h , v případě dlouhodobější spolupráce může být nižší

Servis HW/SW

**V případě, že zákazník akceptuje navržené řešení, tento poplatek se neplatí a stává se uhrazenou zálohou. V opačném případě slouží jako poplatek technikovi za jeho práci.

***Ve většině případů platí 500 Kč, avšak v případě extrémů, kdy např. musím dolovat data z 10 let starého, nikdy nedefragmentovaného disku, kde je 80% defragmentace, mi zabere i více jak den strojového času, si účtuji více, o čemž bude zákazník dopředu informován.

Příplatky

Tyto příplatky se vztahují hlavně na práci mimo standardní čas a dopravu.

Nejsem plátce DPH.